🏆🏆🏆LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽ 2022🏆🏆🏆
družstvo děvčat Moravskoslezského kraje si odváží 🏆STŘÍBRNOU🏆medaili
Vivi - obrovská gratulace a díky za skvělou reprezentaci oddílu, nejen na LODM
Gratulace a poděkování patří i naší trenérce Samiře.

Přebor města Ostravy - 24.4.2022

1 min. přečteno
0 Komentáře

VSky na nečisto - 17.4., Ostrava

1 min. přečteno
0 Komentáře

Vivien Hilšerová - zařazena do reprezentačního výběru ČR

1 min. přečteno
0 Komentáře

Mikulášský dovjboj, Kopřivnice - 18.12.2021

1 min. přečteno
0 Komentáře

Děvčata a chlapci roč. 2018-2015 - od 22. srpna 2022 Děvčata roč. 2014 a starší - od 11. září 2022 Chlapci roč. 2014 - 2013 - od 11. září 2022  Děti přijímáme do těchto družstev: Baby-gym (roč. 2018-2017) Přípravka sportovní gymnastiky (děvčata roč. 2017 - 2015) Sportovní gymnastika (chlapci roč. 2016-2013) Sportovní gymnastika (děvčata roč. 2015 a starší) Zájmová gymnastika (děvčata 2015 a starší)

Miroslava Dudová

Vedoucí trenérka děvčat

Rozhodčí I. třídy Trenérka přípravky děvčat a chlapců

Samira Ševčíková El-Khairy

Trenérka závodního družstva A

Markéta Hrabánková

Vedoucí trenérka chlapců

Rozhodčí I. třídy - sportovní gymnastika žen Rozhodčí III. třídy - sportovní gymnastika mužů

Bára Pazderníková

Trenér závodního družstva B - děvčata roč. 2015-2012

Lenka Horsinková

Trenér přípravky děvčat roč. 2017-2016

Barbora Rychlá

Trenér zájmové a výkonnostní gymnastiky děvčat

Zuzana Návratová

Asistent trenéra

Lukáš Ševčík

Kondiční trenér

Termínová listina 2022
Předběžné termíny závodů, doplňujeme průběžně.

Děvčata:                                                                                                                            Chlapci: 
29.1. - Frenštát pod Radhoštěm (družstva)                                                       5.2. - Ostrava
30.1. - Praha - Horní Počernice                                                                           26.2. - Brno
5.2. - Ostrava                                                                                                           12.3. - Poděbrady
12. 3 . - Poděbrady                                                                                                  17.4. - Ostrava
19.3. - Brno                                                                                                                 1.5. - Prostějov
1.-3.4. - Innsbruck, Rakousko - zrušeno                                                              8.5. - Doksy
17.4. - VSky nanečisto - Ostrava                                                                         29.5. - Krajský přebor, Třinec
24.4. - Přebor města Ostrava
24.4. - 1. Nominační závod na Olympiádu dětí a mládeže
30.4. - 2. Nominační závod na Olympiádu dětí a mládeže
30.4. - Kopřivnice
1.5. - Prostějov
7.-8.5. -Memoriál Marie Široké, Praha
14.5. - Memoriál Věry Růžičkové, Brno
22.5. - Krajský přebor Frenštát (nepostupové)
28.5. - Krajský přebor VS (Ostrava)
3.6. - MČR (Juniorky A, Kadetky)
4.6. - Mimi pohár, Doksy
11.6. - MČR (Žákyně B, VS1A, VS2A)
9.7. - Memoriál B,K,N, LVT Soboňky 
25.9. - Říčany


PORADENSTVÍ

Tato stránka se používá pro výpis služeb nabízených vaší společností na vašem webu.

FINANCE

Můžete přidat jakoukoli požadovanou službu nebo upravit ty, které jsou již uvedeny.

MARKETING

Celý text můžete upravit a nahradit jej textem, který chcete napsat.