Mistrovství České republiky - Praha, 24.9.2021
kategorie VS4A - Kadetky
7. místo - Eliška Kartusová (nejmladší závodnice)
10. místo - Vivien Hilšerová
Mistrovství České republiky - Praha -Černošice, 15.10.2021
kategorie VS4C - 6. místo (65 závodnic) -Evelína Menšíková
Obrovská gratulace našim děvčatům a jejich trenérce.

Aktuality


Nábor


Přijímáme děti do těchto družstev: Baby-gym (2017-2016), náborový den - středa 16.00 hodin Přípravka (2016-2015), náborový den - středa 16.00 hodin Chlapci (2016-2014), náborový den - úterý 16.00 hodin Zájmová gymnastika: 2 volná místa v družstvu St-Pá Gymnastická příprava: individální dohoda

Nábor

1 min. přečteno

Náš team


Miroslava Dudová

Trenér

Rozhodčí I. třídy

Samira El-Khairy

Trenér

Markéta Hrabánková

Trenér

Rozhodčí III. třídy

Klára Kalmusová

Trenér

Rozhodčí II. třídy

Petra Húsková

Trenér

Barbora Rychlá

Trenér

Lukáš Ševčík

Trenér

Zuzana Návratová

Asistent trenéra

Naše akce 


Termínová listina


Termínová listina červen - prosinec 2021

Děvčata:
18.6. - Zlatý štít, Ostrava
9.7. - Memoriál BKN- LVT Soboňky
5.9. - Říčanské hvězdičky
11.9. - Přebor města Ostravy a Memoriál Radovana Šellonga
18.9. - Přebor Moravskoslezského kraje, Ostrava-Vítkovice (postupové kategorie a linie C)
24.-25.9. -MČR Kadetky, Praha-Černošice
24.-25.9. - Kvalifikace na MČR - VS3A (Žákyně A)
1.-3.10. - MČR VS, Ostrava
9.10. - Přebor Moravskoslezského kraje, Kopřivnice ( nepostupové kategorie)
15.-17.10. - MČR C, Černošice

24.10. - Kvalifikace na OHC
31.10. - Oblastní přebor Prahy (VS3A)
6.11. - Pohár studentstva, Bučovice
12.-14.11. - Memoriál Jana Gajdoše, Brno
13.11. - Přebor města Ostravy (družstva), Ostrava
20.11. - Přebor Moravskoslezského kraje družstev, Moravská Ostrava
28.11. - Memoriál V. Medové, Praha
3.-5.12. - Liga družstev žen, Ostrava
11.12. - Mikulášská brnkačka, Kopřivnice
11.12. - Zlínský sněhulák, Zlín
18.12. - Vánoční závod, Praha

Chlapci:
9.7. - Memoriál B,K,N, LVT Soboňky
3.10.Přebor Moravskoslezského kraje

16.10. -Memoriál Somolíka, Praha
11.12. - Zlínský sněhulák, Zlín
18.12. - Vánoční závod, Praha






Závody - nominace


Závody - výsledky