28. září 2022 - státní svátek - úprava tréninků

1 min. přečteno
0 Komentáře

Tréninky - zahájení - září 2022 aktualizace

1 min. přečteno
0 Komentáře

Příspěvky září 2022- leden 2023

1 min. přečteno
0 Komentáře

WAG training camp Tirrenia, Itálie

1 min. přečteno
0 Komentáře

Děvčata a chlapci roč. 2019, 2018, 2017, 2016

1 min. přečteno
0 Komentáře
Více

Chlapci roč. 2015 - 2016 - 2017

1 min. přečteno
0 Komentáře
Více

Děvčata roč. 2014 a starší - 3 volná místa

1 min. přečteno
0 Komentáře
Více

Miroslava Dudová

Vedoucí trenérka děvčat

Rozhodčí I. třídy Trenérka přípravky děvčat a chlapců

Samira Ševčíková El-Khairy

Trenérka závodního družstva A

Markéta Hrabánková

Vedoucí trenérka chlapců

Rozhodčí I. třídy - sportovní gymnastika žen Rozhodčí III. třídy - sportovní gymnastika mužů

Bára Pazderníková

Trenér závodního družstva B - děvčata roč. 2015-2012

Lenka Horsinková

Trenér přípravky děvčat roč. 2017-2016

Barbora Rychlá

Trenér zájmové a výkonnostní gymnastiky děvčat

Zuzana Návratová

Asistent trenéra

Lukáš Ševčík

Kondiční trenér

SGC MINI CUP 2023

závod pro nejmenší děvčátka a chlapce

Podzimní soustředění - podzim 2022

Termín a místo bude upřesněno

Letní soustředění - Řecko 2023

soustředění závodních družstev a přípravek, srpen 2023

Letní soustředění -Jeseníky 2023

soustředění pro všechna družstva

Termínová listina 2022
Předběžné termíny závodů, doplňujeme průběžně.

Děvčata:                                                                                                                            Chlapci: 
29.1. - Frenštát pod Radhoštěm (družstva)                                                       5.2. - Ostrava
30.1. - Praha - Horní Počernice                                                                           26.2. - Brno
5.2. - Ostrava                                                                                                           12.3. - Poděbrady
12. 3 . - Poděbrady                                                                                                  17.4. - Ostrava
19.3. - Brno                                                                                                                 1.5. - Prostějov
1.-3.4. - Innsbruck, Rakousko - zrušeno                                                              8.5. - Doksy
17.4. - VSky nanečisto - Ostrava                                                                         29.5. - Krajský přebor, Třinec
24.4. - Přebor města Ostrava
24.4. - 1. Nominační závod na Olympiádu dětí a mládeže
30.4. - 2. Nominační závod na Olympiádu dětí a mládeže
30.4. - Kopřivnice
1.5. - Prostějov
7.-8.5. -Memoriál Marie Široké, Praha
14.5. - Memoriál Věry Růžičkové, Brno
22.5. - Krajský přebor Frenštát (nepostupové)
28.5. - Krajský přebor VS (Ostrava)
3.6. - MČR (Juniorky A, Kadetky)
4.6. - Mimi pohár, Doksy
11.6. - MČR (Žákyně B, VS1A, VS2A)
9.7. - Memoriál B,K,N, LVT Soboňky 
25.9. - Říčany