1 min. přečteno
Pohár studentstva - 6.11., Bučovice

Do Bučovic  se  vydala dvě družstva našich děvčátek. Eva, Ella, Vali, Inna, Sofie a Majda - i když jsou ještě maličké, tak jsou šikovné.  

V soutěži družstev si naše družstvo A (Ella, Eva a Vali) vybojovalo  příčku nejvyšší - 1. místo Družstvo B (Majda, Inna a Sofie) obsadilo 13. místo.   Ke zlatu ze soutěže družstev ještě přidala Evička  2. místo v jednotlivkyních. 

Vyvrcholením závodu bylo finále na kladině, kam postupovalo šest nejlepších závodnic. Mezi nejlepší šestku se probojovaly také naše dvě gymnastky - Ella a Vali. Vali obsadila 2. místo a Ella skončila hned pod stupínkem, na 4. místě. Valinka měla sice shodnou známku jako vítězka finále, ale o umístění nakonec rozhodla celková známka z čtyřboje. Pochvalu si zaslouží také děvčátka z družstva B, která sice na medaile nedosáhla, ale snažila se a do závodu zařadila nové prvky. Cenu pro nejmladší závodnici si odvezla naše Majda (roč. 2016), pro kterou byl dnešní 4boj velkou premiérou - poprvé čtyřboj, poprvé kladina, poprvé výmyk-toč-podmet na bradlech a úplně první přemet na přeskoku.