Přebor města Ostravy a Memoriál Radovana Šellonga


Zlatá sobota pokračovala zlatou nedělí. 

V neděli se uskutečnil Přebor města Ostravy (závod družstev) a Memoriál Radovana Šellonga (závod jednotlivkyň).

Do bojů jsem vyslali  pouze 4 družstva a  holky opět nezklamaly. V kategorii nejmenších děvčátek ( roč. 2013 a ml.) si družstvo ve složení Bety, Nela, Nina a Ella vybojovalo 2. místo. Bety k tomu přidala bronz za 3. místo  v soutěži jednotlivkyň. Ella skončila s malilinkatým rozdílem hned za Bety na 4. místě. Pro Nelu a Ninu to byla závodní premiéra. Obě zacvičili moc hezky, Nela obsadila 6. místo a 15. místo patřilo Nině.

V kategorii Začínající žákyně B se Přeborníkem města stalo naše družstvo ve složení Evelínka, Eva a Majda. K zlatým medailím za soutěž družstev přidala další zlato Evelínka a Evička bronz. Majdalenka skončila na 7. místě.

Družstvo III. ligy ve složení Adriana, Nela a Sylva se nedalo zahanbit a přidalo další zlato a titul Přeborník města do naší sbírky. V závodě jednotlivkyň přidala Adriana  stříbro a Nela bronz. Sylva obsadila 5. místo.

IV. liga, kde startovalo družstvo ve složení Gabka, Naty a Eliška, náš zlatý víkend završila dalším zlatem v soutěži družstev. Holky navíc zabojovaly tak skvěle, že z toho bylo v soutěži jednotlivkyň 1. místo pro Gabku, 2. místo pro Natálku a 3. místo pro Elišku.

Holkám a trenérkám moc a moc gratulujeme a děkujeme za parádní reprezentaci oddílu. Komentáře
* E-mail nebude na webu zveřejněn.